Devia Full Screen Glass V2 IPHX Black

SKU
DFG8-BK2

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Карактеризиран со одлична транспарентност и незаборавна чувствителност на допир, ова калено стакло за iPhone X сигурно ќе го задржи Вашиот уред во беспрекорна состојба.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
End of life
No
Бои
Black
Боја
jet black
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone X