DEVIA iPad Air 2 Basic Case Gold

SKU
DIPM4-WH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Специјално дизајнирана за iPad Air 2, новата футрола на Devia вклучува и потпирач, како и auto screen on/off функционалност при отворање или затворање на футролата. Едноставна и елегантна, се она што ви треба за вашиот iPad Air 2 на едно место. Ултра тенок дизајн, преносна и удобна.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
EAN code
6952897978648
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Материјал
Polycarbonate, Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case, Stand
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration