DEVIA Multi безжичен полнач

SKU
DWW2-WH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Идеален придружник не само за по дома, туку и за на пат. Наполнете го Вашиот iPhone или Apple Watch (или било кој уред со поддршка за безжично полнење).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
Боја
White
Големина
No
Бои
White
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
AirPods компатибилност
AirPods Wireless charging, AirPods Pro

Product declaration