DEVIA Privacy 3D Full Glass Black for iPhone 11

SKU
DPG19M-BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Devia 3D е неверојатно мазна и нуди врвна заштита, безбедност и приватност за вашиот iPhone 11 дисплеј.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No

Product declaration