Devia Privacy 3D Full Glass IPH Xr Black

SKU
DPG9-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Devia 3D е неверојатно мазна и нуди врвна заштита за вашиот iPhone XR дисплеј.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
Големина
iPhone XR
End of life
No
Боја
jet black
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ