DEVIA Privacy 3D Full Glass iPhone Xs Max Black

SKU
DPG9P-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Devia 3D е неверојатно мазна и нуди врвна заштита за вашиот iPhone XS Max дисплеј.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
Големина
iPhone Xs Max
End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max