DEVIA Privacy Glass IPH7 White

SKU
DPG7-WH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

DEVIA Privacy Glass for iPhone 7 - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
EAN code
6952897993467
End of life
No
Боја
бела
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x Devia Privacy Glass for iPhone 7