DEVIA Tempered Glass for iPhone SE

SKU
DTG5SE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитно стакло за iPhone 5s/SE.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
EAN code
6952897983420
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5

Product declaration