DEVIA Tempered Glass for iPhone SE

SKU
DTG5SE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитно стакло за iPhone 5s/SE.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
EAN code
6952897983420
End of life
No
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Front case
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5
Капацитет
No