DEVIA Vivid IPH7 Case Okay

SKU
DVIV7-OK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Devia Vivid iPhone 7 Case - Okay

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
EAN code
6952897994594
End of life
No
Боја
светло зелена
Материјал
TPU
Тип на футрола
Soft case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7