Dismaq - qCable mini-Displayport to HDMI with Audio - White

SKU
DQ-163

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Со Cable mini-Displayport to HDMI кабелот ви овозможува да го поврзете вашиот MacBook Pro со вашиот телевизор или монитор, без потреба од дополнителни кабли и адаптери. Гледајте ѓи филмовите кои ги имате на вашиот MacBook поврзани преку HDMI,на поголем екран на вашиот телевизор иуживајте.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
DISMAQ
Weight
0.1000
EAN code
4260217310231
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Length
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, Mini DisplayPort, Thunderbolt
Mac компатибилност
iMac, Mac mini (2018), MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"

Product declaration