DJI Osmo Mobile 3 Combo grey

SKU
DJIOM3COMBO

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Со оска која ефикасно ги намалува незгодните снимки, Osmo Mobile 3 дава супер стабилизирана слика. Лесен, ултра респонсивен дизајн реагира на вашите движења во реално време, дозволувајќи ви да се фокусирате повеќе на моментот што ви припаѓа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No