Eco friendly маска за iPhone 11 - црвена

SKU
IPH-11-ECO-RED

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Боја
Red
Големина
No
Бои
Red
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration