Element Case Custodia Illusion cover for iPhone XR

SKU
EMT322191D02

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Element Case Custodia Illusion, максимална заштита и минималистички изглед. Футрола за вашиот iPhone XR.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
Lavender
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ