Element Case Rally футрола за iPhone X/Xs - light grey/lime

SKU
EMT322195EY04

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Минималистички изглед, со максимална заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Element Case
Модел
iPhone X
Големина
iPhone XS
End of life
No
Боја
зелена
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration