Element Case Rally футрола за iPhone Xs Max - light grey/lime:

Element Case Rally футрола за iPhone Xs Max - light grey/lime

SKU
EMT322195E04
Кристално јасен поликарбонат. Заштитува, додека допушта едноставната убавина на вашиот уред да свети.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Минималистички изглед, со максимална заштита.
Производител
Element Case
End of life
No
Боја
зелена
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max