Element Case Rally футрола за iPhone Xs Max - light grey/lime

SKU
EMT322195E04

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Минималистички изглед, со максимална заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Element Case
Боја
Green
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration