Element Case Vapor S cover for iPhone Xs Max - black

SKU
EMT322193E01

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Максимална заштита, уникатен стилски изглед и најсовршениот дизајн досега.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Element Case
Боја
Black
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration