Element Case Vapor S cover for iPhone Xs Max - black

SKU
EMT322193E01
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Максимална заштита, уникатен стилски изглед и најсовршениот дизајн досега.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Element Case
Големина
iPhone Xs Max
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration