ELGATO EVE BUTTON

SKU
10EAU9901
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

ELGATO EVE BUTTON

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
4260195391635
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017), iPad with Retina Display
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)