ELGATO EVE ROOM

SKU
10EAM9901
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

HomeKit компатибилен.

Користејќи ја револуционерната технологија HomeKit на Apple, Eve нуди сигурна лесна употреба, напредна безбедност и тесна интеграција со Siri.

Користете ја бесплатната Eve апликација за да ги видите сите податоци собрани од Eve уредите и да ги контролирате сите додатоци кои ја содржат технологија HomeKit.

Едноставна елеганција.

Семејството на Eve е внимателно дизајнирано така што беспрекорно ќе се вклопи во вашата домашна околина. Оваа елеганција се протега на навистина безжично работење: благодарение на Bluetooth Smart технологијата, Ева се напојува со долготрајни, заменливи батерии, така што не мора да се справувате со каблите за напојување.

Eve Room

Eve Room го чувствува квалитетот на воздухот, температура и влажност. Научете како да се чувствувате подобро во вашиот дом, придвижуван од софистициран сензор што анализира нестабилни органски соединенија (VOC).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EVE
Weight
0.1000
EAN code
4260195390744
End of life
No
Боја
бела
Капацитет
No
HomeKit compatibility
No
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)
Батерија
3x AA Zamenljive baterije
Димензија и тежина
79 x 79 x 32 mm