EPICO Eloop Powerbank with Lightning and Micro USB cable - 5000mAh:

EPICO Eloop Powerbank with Lightning and Micro USB cable - 5000mAh

SKU
9915111900004

Оваа екстерна батерија со капацитет од 5.000 mAh е подготвена да го надополни вашиот телефон во секое време, поради вградените Lightning и микро USB кабли.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Powerbank (надворешна батерија) со капацитет од 5.000 mAh ќе биде подготвена да го надополни вашиот паметен телефон во секое време. Благодарение на интегрираниот Lightning (MFi) кабел, исто така ќе можете да го наполните било кој друг Apple уред со Lightning конектор. Сите други мобилни уреди може да се полнат преку вградениот microUSB кабел или USB порта компатибилна со било кој Lighting, microUSB или USB-C кабел. Практичните LED светла го покажуваат престанатиот "живот" на батеријата за Вашето следно полнење.

Производител
EPICO
EAN code
8596049076387
End of life
No
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
Lightning, Micro-USB, USB
Capacity
5 000 mAh
Dimensions
Width: 7.85 cm Height: 13.5 cm Depth: 0.88 cm