EPICO GLASS CASE for iPhone XS Max - transparent/black

SKU
33010151000001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.1000
EAN code
8596049102963
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Материјал
Polyurethane
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration