EPICO метален Lightning кабел за iPhone (1,2m):

EPICO метален Lightning кабел за iPhone (1,2m)

SKU
9915111900002

Високо квалитетен Lightning кабел поради неговата метална плетенка кој е притоа и исклучително еластичен.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Високо квалитетен Lightning кабел поради неговата метална плетенка кој е притоа и исклучително еластичен. Металниот дизајн, освен што е исклучително издржлив туку и го прави кабелот да изгледа уникатен и луксузен. Сертификатот MFi гарантира компатибилност со производите на Apple. Со овој кабел Вие ќе можете да го полните Вашиот iPhone, iPad или iPod, како и да ги синхронизирате Вашите Apple уреди со Вашиот компјутер.

Производител
EPICO
EAN code
8596049076325
End of life
No
Length
1,2 meters
Боја
Вселенски сива
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad mini
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)
Compatibility
AirPods, Apple Magic Keyboard, Apple Magic mouse 2, Apple Magic Trackpad 2, Apple Pencil, Apple TV Siri Remote