EPICO PRO FLIP CASE iPad 10,2" - црна

SKU
43811101300002
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Елегантна футрола од удобен материјал за iPad 10,2" која штити, а не ја ограничува употребата. Истовремено оваа футрола можете да ја претворите во постоље за гледање на филмови или постоље за читање книги. Горниот дел е изработен од комбинација на квалитетна синтетичка кожа и микровлакна, додека внатрешната навлака е од издржлив полиуретан.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad (7. gen)