EPICO PRO FLIP CASE iPad mini 5 - Црна

SKU
24611101600001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Epico Pro Flip Case го штити Вашиот iPad од 360° и благодарејќи на предниот магнетен капак, екранот секогаш ќе биде заштитен од гребаници додека секогаш е и лесно достапен. Благодарејќи на страничниот специјално дизајниран простор за Apple Pencil, истиот ќе биде секогаш наполнет кога ќе го ставите до Вашиот iPad. Исто така оваа футрола се лесно тансформира во позиција која што најмногу Ви одговара, хоризонтално или вертикално.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Боја
Black
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration