EPICO Type-C to HDMI cable - space grey

SKU
9915101900011

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Epico USB-C до HDMI кабел е дизајниран да испраќа слики и звук на надворешни уреди, како што се телевизори, надворешни дисплеи, проектори итн. Овозможува лесно додавање на други уреди и поддржува висококвалитетен 4K. Употребата на кабелот не бара дополнителен софтвер или драјвери. Должината е 1,8 m, погодна за сите уреди со USB-C влез.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0600
EAN code
8596049095005
End of life
No
Length
1,8 meters
Боја
Вселенски сива
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB-C
Mac компатибилност
iMac 27" (2017), MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)