Fitbit Blaze, Accessory Band, Leather, Mist Grey - Large

SKU
FB159LBMGL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Fitbit Blaze, Accessory Band, Leather, Mist Grey, Large

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Fitbit
EAN code
810351025214
Боја
Gray
Модел
No
Големина
L
Connectivity
No
Капацитет
No
HomeKit compatibility
No

Product declaration