GCASE Classic iPad Mini 4 Case White

SKU
GC-IPAM4M002-WHT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

GCASE Classic iPad Mini 4 Case - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GCASE
EAN code
6923115100554
Боја
White
Модел
No
Големина
No
iPad компатибилност
iPad mini 4
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration