GoPro Shorty (Mini Extension)

SKU
AFTTM-001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Shorty е "grab-and-go" мини-екстензија на стап и статив. Компактниот дизајн го прави идеален за секоја обична активност. Ставете го во вашиот џеб на излегување и ќе имате совршен мал партнер за да ја поставите вашата камера и да ја направите најдобрата фотографија или видео. Џебната должина е (11,7 см) и е совршен партнер за тековни активности, патувања и повеќе. Кога ќе го проширете неговата должина е (22,7 см) за групни видеа, селфи и други тешко достапни агли.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
End of life
No
HomeKit compatibility
No