3.5mm Mic Adapter

SKU
AMCCC-301

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Со користење на овој адаптер, GoPro камерата може да се приклучи на секој 3,5 милиметарски микрофон за подобрен звук за снимање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
End of life
No

Product declaration