GoPro Magenta Red FIlter

SKU
ABDFR-301
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

GoPro QuickKey SD
GoPro QuickKey SD
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

GoPro LCD BacPac
GoPro LCD BacPac
5.290 МКД

Достапен производ

Детали

GoPro Red филтерот ја подобрува бојата на подводната слика со корекција на балансот на белата боја - ја отстранува вишокот сина боја, правејќи ја сликата многу поприродна. Магента филтерот доаѓа до 3 до 20 метри под површината. До 3 метри под површината, сеуште има доволно црвено светло и нема да ви треба филтер.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.1000
EAN code
818279011043
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No

Product declaration