Ball Joint Buckle

SKU
ABJQR-001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направете прилагодувања на аголот на вашата камера. Наклонот за вртење Ви дава бесконечни можности за снимање. Завртете ја GoPro камерата за да го смените аголот без да ја стопирате или одмонтирувате камерата. Ќе добиете извонредни POV снимки и можност да ги снимите вашите омилени активности од неверојатни нови перспективи.
Вртете го Вашиот GoPro 360 °. Нов прицврстувачки приклучочк за да го задржи GoPro од случајно пролизгување

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.0000
EAN code
818279013993
End of life
No