GoPro The Frame - Hero5 Black

SKU
AAFRM-001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа рамка за замена е најмалиот, најлесен начин за монтирање на вашиот HERO5 Black. Обезбедува ултра-компактно, ниско-профитно монтирање, оптимално аудио снимање за време на активности со ниска брзина и полно работно време на USB-C и HDMI-влезовите на камерата.
Најмалиот, најлесен начин да го монтирате вашиот HERO5 Black
Минималистички дизајн за компактно монтирање
Овозможува оптимално зачувување на звукот за време на активности со ниска брзина
Овозможува целосен пристап до USB-C и HDMI влезовите за полесно преснимување на податоците, видео и полнење во живо.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.1000
EAN code
818279015195
End of life
No