Griffin Airstrap 360 for iPad 11inch 2018 - Black

SKU
GIPD-004-BLK-CASE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

AirStrap 360 го прави користењето на вашиот iPad полесен, побезбеден и позабавен, без разлика дали го користите на работа, на училиште или дома.

Product declaration