Griffin Auxiliary Audio Cable - 3ft. Flat:

Griffin Auxiliary Audio Cable - 3ft. Flat

SKU
GC17103-2
Griffin Auxiliary Audio кабел - 1m
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Вашиот iPhone ве претставува вас, од куќиштето кое го користите па се до додатната опрема која ја користите. AUX кабелот исто така треба да биде единствен. Овој кабел е долг 1 метар што е совршено за поврзување со аудио системот во автомобилот или пак со вашиот домашен аудио систем или вашите омилени слушалки. Овој кабел е направен така да многу тешко може да се заплетка.

Карактеристики

  • Отпорен на заплеткување
  • 3,5 мм стерео конектори
  • широка употреба во автомобили, канцеларии, студија итн.
  • должина 1 метар
Производител
Griffin
EAN code
685387374410
End of life
No
Length
No
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
3.5mm mini-jack