Griffin 4' USB to Lightning Cable, coiled (1.8m)

SKU
GC36632

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Користете ги Griffin's PowerBlock and PowerJolt полначите за комплетно решение за домашно и автономно полнење. Full-sized USB Type-A конекторот се приклучува на било која отворена USB порта на вашиот Mac или компјутер.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
685387371150
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display

Product declaration