Griffin 4' USB to Lightning Cable, coiled (1.8m):

Griffin 4' USB to Lightning Cable, coiled (1.8m)

SKU
GC36632
Користете ги Griffin's PowerBlock and PowerJolt полначите за комплетно решение за домашно и автономно полнење. Full-sized USB Type-A конекторот се приклучува на било која отворена USB порта на вашиот Mac или компјутер.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Користете ги Griffin's PowerBlock and PowerJolt полначите за комплетно решение за домашно и автономно полнење. Full-sized USB Type-A конекторот се приклучува на било која отворена USB порта на вашиот Mac или компјутер.
Производител
Griffin
EAN code
685387371150
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display