Griffin PowerJolt Dual 24W for Lightning Devices 12W x 2 - Black:

Griffin PowerJolt Dual 24W for Lightning Devices 12W x 2 - Black

SKU
GC39941-2
Карактеристики:
  • Можност за полнење на два уреди истовремено
  • кабел од 3 метри (0,9 m) со Lightning конектор за iPhone, iPad и iPod touch
  • Формиран за лесно приклучување и исклучување
  • Вградена заштита на колото
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Можност за полнење на два уреди истовремено
  • кабел од 3 метри (0,9 m) со Lightning конектор за iPhone, iPad и iPod touch
  • Формиран за лесно приклучување и исклучување
  • Вградена заштита на колото
Производител
Griffin
EAN code
685387444335
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Connectivity
USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 11", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.)