Griffin Reveal Plus for iPhone X - Black/Translucent:

Griffin Reveal Plus for iPhone X - Black/Translucent

SKU
GB44010

Reveal Plus нуди едноставен, рационализиран дизајн кој нема да се чувствува обемно или тешко во вашиот џеб. Комбинира ултра тенок дизајн со импресивна заштита од паѓање на бетон до 1,2м.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Reveal Plus нуди едноставен, рационализиран дизајн кој нема да се чувствува обемно или тешко во вашиот џеб. Комбинира ултра тенок дизајн со импресивна заштита од паѓање на бетон до 1,2м.

Производител
Griffin
EAN code
685387449316
End of life
No
Бои
Transparent
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
No