Griffin Reveal Wallet for iPhone X/XS - Black/Clear

SKU
GB43806

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ултра-тенок дизајн
  • Тестиран за падови до 0.9m
  • Вградено место за картички во предниот дел
  • Задниот дел од отпорен на гребнатини и удари

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.1000
EAN code
685387447336
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X