Griffin Reveal Wallet for iPhone X/XS - Black/Clear:

Griffin Reveal Wallet for iPhone X/XS - Black/Clear

SKU
GB43806
Карактеристики:
  • Ултра-тенок дизајн
  • Тестиран за падови до 0.9m
  • Вградено место за картички во предниот дел
  • Задниот дел од отпорен на гребнатини и удари
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Ултра-тенок дизајн
  • Тестиран за падови до 0.9m
  • Вградено место за картички во предниот дел
  • Задниот дел од отпорен на гребнатини и удари
Производител
Griffin
EAN code
685387447336
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X