Griffin Survivor All-Terrain за iPad Air (2019) & iPad Pro 10.5 - Black/Clear

SKU
GIPD-007-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Бидете подготвени за се со Survivor All-Terrain Rugged за вашиот iPad. Изграден од три слоја, оваа дефанзивна футрола обезбедува до 1,8 метри заштита од пад вашиот iPad Air и iPad Pro 10.5.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No

Product declaration