Griffin Survivor at Tablet for iPad 9.7inch (2017 / 2018)

SKU
conf-griffin-survivor-at-tablet-for-ipad-9-7inch-2017-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Дизајниран и тестиран за заштита од паѓање до 2,4 метри на бетон
  • Отпорен на прашина, песок, дожд и кал
  • Заштитени копчиња
  • Пристап до fingerprint читачот
  • Вграден држач за подобрено гледање или пишување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Големина
No
Производител
Griffin
EAN code
685387445769
Боја
Jet Black
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Polycarbonate, Silicone
Тип на футрола
Full case, Hard case
Производител
Griffin
EAN code
685387444953
Боја
Black
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Polycarbonate, Silicone
iPad компатибилност
iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case, Hard case
Производител
Griffin
EAN code
685387445776
Боја
Blue
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Polycarbonate, Silicone
Тип на футрола
Full case, Hard case

Product declaration