Griffin Survivor Clear for iPhone 11 Pro Max

SKU
conf-griffin-survivor-clear-for-iphone-11-pro-max-mk
Боја
Black %
Clear / Transparent %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена од врвни материјали, Survivor Clear ви овозможува убав изглед на вашиот iPhone 11 Pro Max, со максимална заштита — оваа издржлива футрола може да издржи пад од (1,8 метри) кои ги исполнуваат MIL-STD 810G drop-test стандардите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Боја
Black
Големина
iPhone 11 Pro Max
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone 11 Pro Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration