Griffin Survivor Clear for iPhone 11

SKU
conf-griffin-survivor-clear-for-iphone-11-mk
Боја
Charcoal Gray %
Clear / Transparent %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена од врвни материјали, Survivor Clear ви овозможува убав изглед на вашиот iPhone 11, со максимална заштита — оваа издржлива футрола може да издржи пад од (1,8 метри) кои ги исполнуваат MIL-STD 810G drop-test стандардите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.0000
Големина
iPhone 11
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
Charcoal Gray
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
Clear / Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration