Griffin Survivor Clear for iPhone X - Clear

SKU
TA43934
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Дали барате ултра-тенка, речиси невидлива заштита за вашиот прекрасен iPhone X ?
Survivor Clear е футролата што ја чекавте.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
685387448630
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X