Griffin Survivor Clear for iPhone X - Clear

SKU
TA43934

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Дали барате ултра-тенка, речиси невидлива заштита за вашиот прекрасен iPhone X ?
Survivor Clear е футролата што ја чекавте.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
685387448630
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X