Griffin Survivor Clear футрола за iPhone 11 Pro

SKU
conf-griffin-survivor-clear-for-iphone-11-pro-mk
Боја
јасен / транспарентен %
маслинесто зелена %
мат црна %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена од врвни материјали, Survivor Clear ви овозможува убав изглед на вашиот iPhone 11 Pro, со максимална заштита — оваа издржлива футрола може да издржи пад од (1,8 метри) кои ги исполнуваат MIL-STD 810G drop-test стандардите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Боја
јасен / транспарентен
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
маслинесто зелена
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
мат црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration