Griffin Survivor Clear Wallet for iPhone 11 - Clear/Black

SKU
GIP-038-CLB

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Со Survivor Clear Wallet за iPhone, можете да го оставите вашиот гломазен паричник зад себе. Оваа заштитна футрола има слотови за картички за да ја носите со себе личната карта, кредитни картички, па дури и некои пари. Горниот дел го покрива екранот за да го задржите вашиот iPhone безбеден од нечистотии и гребнатини.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration