Griffin Survivor Clear Wallet for iPhone 11 Pro Max - Clear/Black

SKU
GIP-039-CLB
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
1.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
5.790 МКД

Достапен производ

Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro
Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro
1.890 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
1.490 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Midnight
iPhone 13 Silicone Case with MagSafe Midnight
5.190 МКД

Достапен производ

Детали

Со Survivor Clear Wallet за iPhone, можете да го оставите вашиот гломазен паричник зад себе. Оваа заштитна футрола има слотови за картички за да ја носите со себе личната карта, кредитни картички, па дури и некои пари. Горниот дел го покрива екранот за да го задржите вашиот iPhone 11 Pro Max безбеден од нечистотии и гребнатини.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
iPhone 11 Pro Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration