Griffin Survivor Clear Wallet for iPhone X/XS - Black/Clear:

Griffin Survivor Clear Wallet for iPhone X/XS - Black/Clear

SKU
TA43989
Карактеристики:
  • Тестиран при паѓање до 1,2м
  • Интегриран фолио-тип паричник со простор за носење на картички, пари и многу повеќе
  • Работи со безжично полнење со Qi
  • 6H тврдост
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Тестиран при паѓање до 1,2м
  • Интегриран фолио-тип паричник со простор за носење на картички, пари и многу повеќе
  • Работи со безжично полнење со Qi
  • 6H тврдост
Производител
Griffin
EAN code
685387449187
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X