Griffin Survivor Clear for iPhone X - Black/Smoke/Clear:

Griffin Survivor Clear for iPhone X - Black/Smoke/Clear

SKU
TA43850
Дали барате ултра-тенка, речиси невидлива заштита за вашиот прекрасен iPhone X ?
Survivor Clear е футролата што ја чекавте.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Дали барате ултра-тенка, речиси невидлива заштита за вашиот прекрасен iPhone X ?
Survivor Clear е футролата што ја чекавте.
Производител
Griffin
Боја
црна
End of life
No
Капацитет
iPhone X