Griffin Survivor Endurance for iPhone 11 Pro

SKU
conf-griffin-survivor-endurance-for-iphone-11-pro-mk
Боја
Black %
Charcoal Gray %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Добијте ја врвната заштита за вашиот iPhone 11 Pro со футролата на Griffin Survivor Endurance.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Боја
Charcoal Gray
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
Black
Големина
iPhone 11 Pro
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration