Griffin Survivor Extreme for iPhone 11 Pro Max

SKU
conf-griffin-survivor-extreme-for-iphone-11-pro-max-mk
Боја
јаглено сива %
маслинесто зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Технологијата FortiCore заедно со бамперот и копчињата го апсорбира и распрснува шокот за да обезбеди максимална заштита од пад до 4 метри. Максимална заштита за вашиот нов iPhone 11 Pro Max.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Боја
јаглено сива
Големина
iPhone 11 Pro Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Боја
маслинесто зелена
Големина
iPhone 11 Pro Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration