Griffin Survivor Fit for iPhone X/XS - Black

SKU
TA43858

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Карактеристики:
  • Компатибилна со iPhone X
  • Survivor Fit го штити вашиот iPhone X од оштетување од падови до 2,1 метри и вдлабнатини
  • Дури и со своите заштитни способности, Fit сепак изгледа одлично

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
685387447855
End of life
No
Боја
jet black
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X